GPS Antena B9

1994 - ....
Odpovědět
lokystar
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12. kvě 2023 11:45:00

GPS Antena B9

Příspěvek od lokystar »

Ahoj,

dodělal jsem si kvůli Carplay a větší obrazovce na svou A4 b9 2018 sedan MMI* high (místo MMI* Radio Plus), vše funguje jak má, jen GPS* signál z aftermarket antény pod čelním sklem není nijak ohromující, respektive interní navigace funguje relativně ok, ale Google nebo Waze v Carplay s tím dost bojuje. Napadlo mě tak že dodělám i GPS* anténu na střechu do ploutve tak, jak to má být a když jsme se kouknul skrze stropní světlo, zjistil jsem že v ploutvy co je na střeše už GPS* anténa je (nechápu že mě to nenapadlo dřív) a vede z ní Fakra s modrým konektorem směrem od středu k bočním dvěřím na straně řidiče.

Netušíte prosím někdo, kudy kabel má vest, nebo co by mohlo signál konzumovat? Koukal jsem do palubky ale nikde nic, koukal jsem na Ecall jednotku co je pod zadními sedadly a ta má jen GSM antény (růžová Fakra), nic dalšího mě nenapadá a nechtěl bych sundavat stropnici.

p.s. kdyby někoho zajímalo jak na přestavbu tak rád poradím, je to vcelku snadné (téměř vše je plug´n´play) a výsledek opravdu stojí za to.

Odpovědět