Help me - muzika

1994 - ....
Odpovědět
audithomas
Příspěvky: 5
Registrován: sob 03. pro 2011 19:11:23

Help me - muzika

Příspěvek od audithomas »

DObrý den,prosím o radu,pomůže mi tento konektor na rozfakání neoriginálního rádia na poslání proudu do Audi A4 rok 2000 do zadních repro a subáče v kufru ?

http://www.abcautohifi.cz/www-webareal- ... em-Audi-VW

laudman
Příspěvky: 4
Registrován: ned 20. kvě 2012 21:01:09

Help me - muzika

Příspěvek od laudman »

nejde mě odkaz na ten konektor koukni na to a pošli sem kloudnej

osoba123
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. čer 2012 11:03:16

Help me - muzika

Příspěvek od osoba123 »

Jestli máš neorigo rádio tak s rozchozením zadních origo repro budeš mít trochu větší problem než to vypadá a ta redukce ti to nevyřeší. Ty repro vzadu používají každý svůj vlastní zesilovač a z origo rádia jde jen nezesílený signal. OEM rádia vesměs mají jen 4x zesílený tak že už v tom je zádrhel... Ku příkladu já mám OEM radio Alpine s 4x 50watt a výstupem na sub. Tak že jsem musel vyvést nové kabely od rádia k zadním repro (ty původní se použít pro zesílený signál nedají protože jsou to opravdu nitky ) u zadních repro odstranit zesilovače (odpojit) a napojit nové kabely přímo na repro. Pokud máš k tomu ještě Subwoofer a zesilovač v kufru tak můžeš využít některý z původních vyřazeních kabelů zadních repro pro poslání nezesíleného signálu do zesilovače sub. Tak že za rádiem dotyčné kabely odpojit od koncovky, naletovat cinče a zapojit do sub. výstupu z rádia ( Osobně jsem vyvedl taky nové). Vzadu taktéž cinče a zapojit do zesilovače, zároveň musíš dohledat jeden kablík který spínal zadní repro. U rádia by měl být stále správně zapojen v iso konektoru tak že jej jen dohledat vzadu a napojit na zesilovač (aby se ti vypnul/zapnul když vypneš/zapneš rádio jinak ti to vyždíme baterku ) a samozřejmě budeš k sub. muset od baterie vyvést napájení pro zesilovač.

PS: Kdyby sis s tím nevěděl rady tak mi pošli svůj mail a poradám ti kudy kabely tahat a jaky je který..a.t.d. :)

vooda
Příspěvky: 1
Registrován: sob 04. dub 2020 12:21:07

Re: Help me - muzika

Příspěvek od vooda »

Poprosil bych též o návod, díky.

Také jsem montovál neoriginální rádio, a moc se se subem nekamarádí.

admin
Administrátor
Příspěvky: 98
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Help me - muzika

Příspěvek od admin »

Doporučuju víc textu kolem, aby ty odkazy dávaly smysl. Chceš na to návod?

Odpovědět